Jacek Dukaj na Rememberance and Future Forum

2020-10-13T09:38:38+02:0013.10.2020|NEWSY|

Jacek Dukaj na Rememberance and Future Forum

22 października w ramach Rememberance and Future Forum we Wrocławiu odbędzie się dyskusja zatytułowana „Solidarność po piśmie”. W dyskusji, dla której punktem wyjścia będzie słynny esej „Po piśmie”, udział wezmą Jacek Dukaj i Edwin Bendyk.

W związku z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego, w spotkaniu może wziąć udział ograniczona liczba 25 osób. Zapisy na spotkanie prowadzone są pod adresem mailowym wydarzenia@zajezdnia.org oraz pod numerem telefonu 71 715 96 56. Wstęp wolny. Spotkanie będzie również transmitowane na żywo na stronie Centrum Historii Zajezdnia w serwisie Facebook.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 22 października o 17.00 w Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej 184 we Wrocławiu.

Więcej na www.zajezdnia.org/aktualnosci-artykul/solidarnosc-po-pismie-dukaj-i-bendyk-na-final-rememebrance-and-future-forum-3

PODOBNE WPISY:

"Kiedy tajemnicze promieniowanie sterylizuje Ziemię z wszelkiego życia, nielicznym ludziom udaje się przekopiować swoje scyfryzowane umysły w maszyny. Czy ocalili także swoje dusze? Aksolotl to forma larwalna zwierzęcia, które nigdy nie osiąga dorosłości. Czy ludzkość jest w stanie dojrzeć samodzielnie?"

KUP KSIĄŻKĘ