Premiera audiobookowej „Extensy”

2021-06-09T17:14:45+01:0009.06.2021|NEWSY|

Premiera audiobookowej „Extensy”

9 czerwca swoją premierę ma audiobookowa wersja „Extensy”. To kolejna odsłona kolekcji dzieł Jacka Dukaja tworzonej przez Wydawnictwo Literackie i Audiotekę.

„Extensę” czyta Waldemar Barwiński. Premierze audiobooka towarzyszy trailer filmowy wyreżyserowany przez Krzysztofa Komandera:

https://www.youtube.com/watch?v=GYgfuU2_c7g

Kolekcja audiobooków Jacka Dukaja to specjalny projekt Audioteki i Wydawnictwa Literackiego. Celem jest  wyprodukowanie audiobooków wszystkich Dukaja, które jeszcze nie ukazały się w formie dźwiękowej. Kolekcję otworzył monumentalny audiobook powieści „Lód”.

Twórczość Dukaja pojawia się w Audiotece nie po raz pierwszy. Dotychczas słuchacze zapoznali się już m.in. z audiobookową wersją Katedry w interpretacji Adama Ferencego (to na podstawie tego opowiadania powstał nominowany do Oscara film Tomasza Bagińskiego) oraz  zbiorem esejów Po piśmie, czytanym przez Macieja Kowalika.

 

Więcej na stronie:

https://audioteka.com/pl/audiobook/extensa

PODOBNE WPISY:

"Kiedy tajemnicze promieniowanie sterylizuje Ziemię z wszelkiego życia, nielicznym ludziom udaje się przekopiować swoje scyfryzowane umysły w maszyny. Czy ocalili także swoje dusze? Aksolotl to forma larwalna zwierzęcia, które nigdy nie osiąga dorosłości. Czy ludzkość jest w stanie dojrzeć samodzielnie?"

KUP KSIĄŻKĘ